Besteron a Connect coworking sa zasnúbili!

piatok, 3 júla |  2015

No dobre, nie je to celkom tak. :) Pravda je taká, že v júni 2015 platobná brána Besteron a coworkingové centrum Connect oficiálne spečatili svoju vzájomnú náklonnosť vytvorením oficiálneho partnerstva.

Prečo sme Connect Coworking požiadali o ruku?

Keď sme sa kvôli našej práci presťahovali do Bratislavy, začiatok bol pre nás naozaj ako v piesni „Big City Life"

                                         „Big city life,
                                      Me try forget by,
               Pressure nah ease up no matter how hard me try.
                                          Big city life,
                            Here my heart have no base,
                   And right now Babylon deep on me case.

https://www.youtube.com/watch?v=cGqfJdeSBdM

Ako sa spieva v texte, taká bola aj realita. "Naše srdcia sa tu nemali čoho chytiť." Bratislava bola pre nás neosobná. Hľadali sme človečinu. Avšak v lete v roku 2014 sa to zmenilo. Natrafili sme na Connect Coworking v bývalej Cvernovke. Okamžite si nás získala atmosféra priestorov a hlavne ľudia, ktorí ju vytvárali. Od prvej návštevy sa pre nás stal Connect miestom, kde sme sa radi vracali.

Okrem zaujímavých a hodnotných workshopov, školení či prednášok, sme 12.2.2015 v Connecte absolvovali aj oficiálne predstavenie platobnej brány Besteron. Sme nesmierne vďační aj za desiatky spontánnych stretnutí so zaujímavými startupmi, úspešnými podnikateľmi, marketérmi, freelancermi, študentami, developermi atď. Tieto stretnutia nám veľakrát pomohli rozšíriť svoje obzory, vytvoriť nové spolupráce a azda to najvzácnejšie – nadviazať nové priateľstvá, ktoré pretrvávajú.

Zaspomínajte si s nami na oficiálne predstavenie platobnej brány Besteron:

https://www.youtube.com/watch?v=SHqDxc2qBYI

Prvá akcia – Besteron cup

Keď nám Connect povedal svoje "áno", okamžite sme rozmýšľali nad prvým spoločným eventom. Práve ním sa stal dňa 24.6.2015 Besteron cup, skvelý turnaj v stolnom tenise. Tento šport je v Connecte s prehladom najobľúbenejší. Súboje na "život a na smrť" sú tu na dennom poriadku (pozdravujeme Borisa a Stana) :).

Podujatie to bolo vydarené. Športová kvalita bola vysoká. Všetci štyria zúčastnení chlapci z Besteronu na čele s našim CEO Miroslavom Kráľom prehrali v prvom kole. Snažili sme sa vysvetliť, že to bol zámer, ale aj tak nám to nikto neuveril :) Samotný turnaj bol súčasťou Členského Náshupu vol. 3. V rámci toho sme sa dozvedeli zaujímavé informácie o niektorých členoch Connectu a službe Besteron. Okrem toho predstavovali svoje nádejné startupy účastníci Startup Pirates Bratislava, takže bolo naozaj čo počúvať. Nechýbalo ani čapované pivko grátis a rôzne dobroty na občerstvenie. Celkom fajn, čo poviete?

Po skončení oficiálnej časti programu sa networkovalo, tancovalo i spievalo. Skrátka, bolo nám všetkým super.

Myslíme si, že každý vzťah by mal byť postavený na silných základoch. Tie tvoria vzájomná dôvera, priateľstvo, rešpekt, humor a podobný pohľad na svet okolo nás. V Besterone sme veľmi radi, že sme našli spriaznenú dušu. Ktovie, možno sa raz dočkáme aj sobáša. :) Dovtedy sa budeme snažiť podobných akcií pre vás všetkých zorganizovať čo najviac.

Veríme, že naša vzájomná spolupráca prinesie nielen nám, ale aj všetkým členom a návštevníkom Connectu veľa radosti, zaujímavých akcií a tých najlepších zážitkov! Tešíme sa na vás pri najbližšej akcii, dovtedy sa majte krásne a v zdraví a v pohode si užívajte leto. :)

author
Tomáš Vrtík Senior sales manager

Diskusia k článku