Besteron v médiách - rok 2015

streda, 26 augusta |  2015

November, O peniazoch.sk

Ako nakupovať bezpečne a čo sa oplatí? Viac v článku na portáli o Peniazoch.sk.

 

 

Prečítajte si článok:

http://openiazoch.zoznam.sk/cl/156318/Pre-niektore-darceky-je-lepsie-zajst-do-predajne-Devat-veci-ktore-by-ste-nemali-kupovat-on-line

 

 

November 2015, Nový čas pre ženy

 

Ako nakupovať darčeky cez internet: Spolu s ďalšími odborníkmi sme sa vyjadrili k tejto téme.

 

 

 

 

 

 

19.11.2015, Diva.sk

 

 

Pripravte sa na pokojné Vianoce už v Novembri. Čitateľkám Diva.sk radil náš CEO Miroslav Kráľ.

 

 

 

 

 

Prečítajte si článok: http://diva.aktuality.sk/clanok/46744/pripravte-sa-na-vianoce-uz-v-novembri/

 

 

6.11. 2015, Itnews.sk 

Vianoce na internete sú už tu a vy sa na ne s nami pripravte!

 

 

Prečítajte si článok: http://www.itnews.sk/spravy/tlacove-spravy/2015-11-06/c172391-vianoce-na-internete-su-uz-tu

 

 

5.11.2015, Maminka.sk

 

 

Nie, neznie to vôbec bláznivo. Vianoce na internete sa už dávno začínajú omnoho skôr, než tie v kamenných obchodoch. Na čo si pri nákupoch treba dávať pozor?

 

 

 

 

 

 

Prečítajte si článok: http://www.maminka.sk/clanek/znie-to-sice-blaznivo-ale-vianoce-na-internete-su-uz-tu

 

 

 

November, Hospodárske noviny

hospodarske noviny eshop akcelerator

 

Projekt E-shop Akcelerátor by sa dal inak nazvať aj rýchlokurzom geniality. Prečo?

 

 

 

 

Prečítajte si článok: http://hnporadna.hnonline.sk/projekt-eshop-akcelerator-rychlokurz-e-geniality-956998

 

 

November, Stratégie

 

 

Vedeli ste o tom, že ak implementujete platbu kartou do vášho e-shopu, vaša konverzia sa zákonite zvýši? Case Study o platobnej bráne Besteron a Novesta e-shope si prečítate v najnovších Stratégiách. 

 

 

 

 

 

6.10.2015 Podnikajte.sk 

  Predstavenie našej platobnej brány, ale aj príbeh, ktorý  ukrýva, si môžete prečítať na stránkach Podnikajte.sk. 

 

 

Prečítajte si článok: https://www.podnikajte.sk/inspiracia/c/2316/category/domace-pribehy/article/besteron-startup-najrychlejsia-platobna-brana.xhtml

 

 

 

 

30.9. HORECA magazín

horeca magazin pr vašej prevadzky

 

O tom, ako robiť PR a na čo netreba zabúdať pri prezentovaní svojho podniku. A pokiaľ aj predávate prostredníctvom svojej stránky, skvelým tipom je implementácia platobnej brány Besteron. 

 

 

 

 

 

 

14.9.2015, Hospodárske noviny

 

 

Aj e-shop potrebuje architektúru a je dôležité k nemu pristupovať ako ku stavbe. Aj k tejto téme sme sa vyjadrovali vo vydaní Hospodárskych novín. Okrem iného sme čitateľom poskytli aj 10 rád pre úspešný internetový obchod.

 

 

 

 

11.9.2015, Diva.sk

diva.sk ako ziskat pracu snov

 

Ako získať prácu snov a čoho sa nebáť? Čitateľkám portálu Diva.sk sme poradili aj to, že sa netreba báť ísť do vlastného podnikania v online prostredí.

 

Prečítajte si článok:

 

http://diva.aktuality.sk/clanok/46149/5-pravidiel-ako-ziskat-pracu-snov-je-to-take-jednoduche/

 

 

 

 

28.8.2015, Obchod

Popularita online platieb narastá

 

 

Platenie pomocou mobilu, otlačkov prstov a platobných brán už dávno nie je minulosťou. Zatiaľ čo niektoré krajiny sa snažia naskočiť na vlnu inovácií, Slovensko určuje trendy. Aj tie, čo sa moderných online platieb týka. S Besteronom sme sa veľmi radi vyjadrili k tejto téme a povedali sme, ako túto situáciu vnímame.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.8.2015, Obchod

článok značka Obchod

 

 

O tom, ako udržať svoju značku v dobrej kondícií, ale aj o tom, ako sa my staráme o svojich klientov a budovanie brandu, sme sa vyjadrili v ankete k článku v magazíne Obchod. Aj to, že náš customer servis je iný, osobnejší, robí platobnú bránu Besteron tým čím je. K téme sa vyjadroval náš sales director, Róbert Kabina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.8.2015, PCRevue

Logo PCRevuePojem konverzia môže mať na internete mnohoraký význam. Najčastejšie sa však používa práve v spojení s elektronickým obchodovaním a predstavuje premenu návštevy na nákup. Ako zvýšiť konverziu vo svojom e-shope?

 

 

 

28.7.2015, Slovenský rozhlas

logo RTVS

Nakúpiť exkluzívny, alebo exkluzívne drahý tovar zo zahraničia, je pre nás čoraz viac zaujímavejšie. Na čo si však aj pri takýchto platbách dať pozor? 

Vypočujte si záznam relácie:

http://slovensko.rtvs.sk/clanky/spolocnost/85817/online-nakupy-zo-zahranicia

 

 

 

24.7.2015, Webnoviny.sk

Besteron platobná bránaNapriek tomu, že leto zažíva svoj vrchol, mnohí z nás svoju dovolenku ešte len plánujú. Popri balení by ste však nemali zabúdať aj na dôkladnú prípravu v oblasti financií. Aby ste pri návrate z ciest nezažili finančný šok, je dôležité aj k svojim peniazom pristupovať v dovolenkovom režime.

 

Prečítajte si článok:

http://www.webnoviny.sk/ekonomika/clanok/976462-dovolenka-znamena-aj-zvysene-riziko-pri-odlive-financii/

 

 

 

 

 

22.7.2015, Touch.it

platenie kartou v zahraničíAj vy odratúvate dni do dovolenky? Ako sa na ňu pripraviť dôkladne aj v oblasti financií? Stačí nastaviť len platobné príkazy, skontrolovať si rezervy na účtoch i nachystať si adekvátnu hotovosť. Pokiaľ len predsa na dovolenke príde k online platbe, majte na pamäti niekoľko pravidiel.

 

Prečítajte si článok:

 

https://touchit.sk/na-platby-zo-zahranicia-si-davajte-pozor/17715#prettyPhoto

 

 

 

 

1.7.2015, Webnoviny.sk

Svet e-commerce je bohatší o ďalšiu firmu, ktorá môže pomôcť nielen majiteľom e-shopov, ale aj samotným klientom. Besteron je prvá online platobná brána, ktorá nenarába s peniazmi klienta, ale klient pracuje priamo so svojim bankovým prostredím, ktoré mu je známe.

Prečítajte si článok:

http://www.webnoviny.sk/ekonomika/clanok/968822-besteron-spusta-platby-kartou/

 

 

 

 

29.6.2015, Instore

 Besteron je prvá on-line platobná brána, ktorá nenarába s peniazmi klienta, ale klient pracuje priamo so svojim bankovým prostredím, ktoré mu je známe. Samotní zakladatelia služby Besteron, Miroslav Kráľ a Róbert Kabina, majú s podnikaním na internete svoje skúseností. „Najviac nás trápila neprehľadnosť platieb, a to, že sme peniaze nemali hneď na svojom účte, aby sme s nimi mohli pracovať", hovorí M. Kráľ. Ako prvé boli za pomoci Besteronu kúpené dámske farebné tenisky Star master jeans v e-shope Novesta.sk.

 

 

24.6.2015, Profit

Miroslav Kráľ BesteronMladým podnikateľom na Slovensku chýba väčšia podpora v začiatkoch‚ ale tí kreatívnejší si poradia aj bez nej. To bez irónie‚ ktorá by azda mohla naznačovať kreativitu v obchádzaní pravidiel. Skutočnú nápaditosť a energiu v podnikaní odhaľuje súťaž Mladý inovatívny podnikateľ‚ ktorú vyhlasuje organizácia Junior Chamber International Slovensko s magazínom Profit.

Prečítajte si článok:

 

http://profit.etrend.sk/dennik/homo-biznisus-kreativny-vytrvaly-cestny.html

 

 

 

 

18.6.2015, Teraz.sk

Nová platobná brána BesteronSlovenský e-commerce je bohatší o ďalšiu zaujímavú firmu, s potenciálom preniknúť na zahraničné trhy. Besteron je prvá online platobná brána, ktorá nenarába s peniazmi klienta, ale klient pracuje priamo so svojim bankovým prostredím, ktoré mu je známe. Môže tak pomôcť nielen klientom, ale aj samotným majiteľom e-shopov. Momentálne je z niekoľkých možností platieb k dispozícií platba kartou.

Prečítajte si článok:

 

http://www.teraz.sk/ekonomika/slovaci-su-bohatsi-o-dalsiu-inovat/140997-clanok.html

 

 

 

 

 

18.6.2015, Masmedialne.info

Nová platobná brána Besteron prenikla pomedzi konkurenciu. Ako prvú otestovala platbu kartou, ďalšie služby sú na rade. Slovenskí e-shopari zajasali. Ich svet je totiž bohatší o ďalšiu firmu, ktorá im môže dopomôcť k efektívnejšiemu podnikaniu. Besteron je prvá online platobná brána, ktorá nenarába s peniazmi klienta, ale klient pracuje priamo so svojim bankovým prostredím, ktoré mu je známe.

Prečítajte si článok:

http://www.masmedialne.info/slovaci-zaviedli-novu-platobnu-branu-besteron/

 

 

 

 

17.6. 2015, Profit

Už aj ľudské zdravie a vytváranie pohody sú trendové odvetvia‚ ktoré vo veľkom lákajú kreatívnych mladých podnikateľov na Slovensku. Aspoň tak to vyzerá podľa výsledkov súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015‚ ktorej spoluvyhlasovateľom je magazín Profit.
Spomedzi piatich finalistov‚ ktorých odborná porota vybrala z desiatok prihlášok‚ pôsobia dvaja v kozmetickom odvetví‚ jeden v zdravotníctve a dvaja pôsobia v IT oblasti‚ čo býva tradične najsilnejšie zastúpená inovatívna vetva.

Prečítajte si článok:

http://profit.etrend.sk/dennik/zdravie-krasa-a-pohoda-lakaju-inovativnych-podnikatelov.html

 

 

 

17.6. 2015, Itnews.sk

Nová platobná brána je na sveteSlo­ven­skí e-sho­pa­ri za­ja­sa­li. Ich svet je to­tiž bo­hat­ší o ďal­šiu fir­mu, kto­rá im mô­že do­po­môcť k efek­tív­nej­šie­mu pod­ni­ka­niu. Bes­te­ron je pr­vá on­li­ne pla­tob­ná brá­na, kto­rá ne­na­rá­ba s pe­niaz­mi klien­ta, ale klient pra­cu­je pria­mo so svo­jim ban­ko­vým pros­tre­dím, kto­ré mu je zná­me.

 

Prečítajte si článok:

 

 

http://www.itnews.sk/spravy/tlacove-spravy/2015-06-17/c169605-nova-platobna-brana-besteron-prenikla-pomedzi-konkurenciu.-ak-prvu-otestovala-platbu-kartou-dalsie-sluzby-su-na-rade

 

 

 

 

15.6.2015, Podnikajte.sk

Miroslav KráľDňa 15.06.2015 sa už po deviatykrát konalo slávnostné vyhlásenie výsledkov celoslovenskej súťaže Mladý inovatívny podnikateľ. Súťaž má za cieľ vyzdvihnúť a predstaviť širokej verejnosti mladých kreatívnych, inovatívnych podnikateľov, ktorí sú úspešní vo svojom odvetví podnikania. Náš Miroslav Kráľ sa tiež zúčastnil súťaže a stal sa úspešným finalistom.

Prečítajte si článok:

https://www.podnikajte.sk/inspiracia/c/2128/category/domace-pribehy/article/mlady-inovativny-podnikatel2015.xhtml

 

 

 

29.4.2015, Profit

Počet online obchodov rastie zo dňa na deň. Už zďaleka neponúkajú len knihy a drobný spotrebný tovar‚ ktorý sa dá kúpiť na dobierku. S rastom ponuky a konkurencie však narastajú aj nároky na pohodlie zákazníkov pri výbere platieb a pocit bezpečnosti.

 

Prečítajte si článok:

 

 

http://profit.etrend.sk/profit-magazin/rok-2015/cislo-9/obchod-je-obchod.html

 

 

 

 

 

25.5.2015, Dámsky Klub, RTVS

Miroslav Kráľ v relácií Dámsky KlubAké sú výhody a riziká platieb na internete? Moderátorke Karin Majtánovej a jej diváčkam v Dámskom Klube to prezradil Miroslav Kráľ, zakladateľ platobnej brány Besteron.

 

Pozrite si záznam z relácie:

 

 

http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/7750/66567

 

 

 

author
Simona Budinská PR manager

Diskusia k článku