Sme hrdým partnerom ESHOP Akcelerátora 2015!

pondelok, 7 septembra |  2015

Keď sa na Slovensku vo svete online niečo zaujímavé deje, môžete si byť istí, že Besteron bude pri tom.

Eshop Akcelerátor je súťaž pre malé aj veľké slovenské e-shopy, ktoré chcú ukázať, že podnikať na Slovensku sa oplatí. Súťaží sa v troch kategóriách, a to, E-shopy so silným príbehom, Skokani, Nádejní exportéri. Pokiaľ to so svojim podnikaním na webe myslíte vážne, nemali by ste váhať a už by ste mali vypĺňať prihlášku – tu.

Ako zástupca našej firmy Besteron, ktorá je zároveň hrdým parterom súťaže, som sa stal jedným z odborných porotcov, ktorý bude rozhodovať o vašich projektoch. K e-shopom mám blízko, dlhé roky som podnikal i stále podnikám v tejto oblasti. Aj vďaka tomu viem, že nie každý deň je ružový a nie vždy všetko ide podľa našich predstáv. Roky podnikania v e-commerce mi však dali i dávajú množstvo skúseností s ktorými sa rád podelím ďalej.

 

Odborným garantom súťaže je top spoločnosť venujúca sa usability, Ui42. Vyhrať môžete nielen audit vášho e-shopu, ale aj mentoring a množstvo konzultácií, ktoré vám môžu pomôcť aj v expanzii do zahraničia.

 

O čo sa vlastne hrá?

Víťaz z kategórie, „E-shopy so silným príbehom“  vyhrá až 55 hodín konzultácií, auditov, optimalizácií a ďalších prác, ktoré mu budú venované počas celého roka.

Víťaz kategórie, „Skokani“,  získa 85 hodín takýchto konzultácií a víťaz kategórie Nádejný exportér“ 100 hodín spomínaných aktivít.

Majitelia e-shopov s e-shopármi budú riešiť témy, o ktorých dôležitosti možno ani netušili.

 

Okrem iného sa súťaží aj o Besteroňácku 100% zľavu z paušálu a 50% zľavu z transakčného poplatku na 12 mesiacov a množstvo ďalších super cien.

 

Tak čo, prihlásite sa?

 

Viac na:

http://www.eshopakcelerator.sk/

 

author
Ing. Miroslav Kráľ CEO

Diskusia k článku