Vykopli sme novú sezónu Pricemania Academy

piatok, 18 septembra |  2015

My v Besterone milujeme aktívny networking a akcie ktoré majú hlavu a pätu. Pricemania Academy Kickoff takým eventom určite je, a preto sme ho nevynechali ani túto sezónu. 

 

Pricemania academy kickoff

 

Nielen preto, že sme hlavným partnerom Pricemania Academy, ale aj preto, že máme radi e-commerce a akcie s ním späté. Radi sa niečo nové naučíme a zároveň radi zas niečo nové povieme ďalej. Aj preto sme s vďačnosťou prijali pozvanie na krátke prednášky, v ktorých sme odprezentovali naše myšlienky ohľadom online platieb a PR.

 

pricemania academy kickoff

 

Tomáš Vrtík, ako náš spíker č.1, povedal pár zaujímavých štatistík zo sveta platieb kartou. .

 

 

Ako iste viete, Besteron momentálne primárne ponúka platby kartou. U nášho klienta Novesta.sk, kde je naša služba aplikovaná už 3 mesiace, sme zistili viac zaujímavých faktorov. Azda tým najdôležitejším je ten, že klientovi sa počas tohto krátkeho obdobia rapídne zvýšila konverzia - až o 11,80%!

A rovnako sa znížil aj počet neprevzatých objednávok.

 

 

 

 

 

 

Na Pricemania Academy Kickoffe rečnila aj naša kolegyňa Simona Budinská, ktorá je zároveň aj zakladateľkou portálu Kavickari.sk. Prezradila nám to, ako sa dostať do médií, ktoré sú skutočne zaujímavé pre našu cieľovú skupinu.

 

simona budinska, tomas vrtik

Simona Budinská

 

Okrem našich kolegov na podujatí vystúpili Pavol Adamčák a Marián Zeleniak z Ui42 a  český konzultant Ján Kvasnička.

 

prednáška ui42

 

Na záver už len príjemný catering a networking, na ktorom sme sa presvedčili, že o našu službu máte veľký záujem a tešíte sa pokiaľ spustíme naše ďalšie funkcie. Ďakujeme!

 

latino cubano

 

 

 

Foto: Ondrej Bobek

 

 

 

 

author
Ing. Miroslav Kráľ CEO

Diskusia k článku