Vzdelávajte sa online!

štvrtok, 11 augusta |  2016

Všetci poznáme ten pocit, keď sa vám nechce učiť na nezaujímavý predmet do školy, nekonečné teórie a poučky, ktoré nikdy v živote nevyužijete. Ani my v Besterone sme to nemali radi. No chuť rozvíjať sa a vzdelávať sa v zaujímavých oblastiach online sveta sme mali vždy. Veríme, že prax, reálne skúsenosti a učenie sa od tých najlepších je to, čo človeka pripraví najlepšie. Aj preto sme sa rozhodli podporiť projekt Jakuba a Miša, a stali sa hrdým partnerom Truniversity.

Na Slovensku máme niekoľko tisíc e-shopov. Na to aby ste uspeli, je potrebné neustále sa vzdelávať. V online svete konkurencia nikdy nespí a trendy sa neustále menia. Rozumieť online biznisu a marketing rozhoduje o tom, či sa vo svete online stanete úspešnými alebo nie. Čo tak sa učiť od tých najlepších?

Chalani z Truniversity nabrali skúsených TOP lektorov z branže a pripravili si online video kurzy online marketingu a komunikácie. Truniversity je platforma pre každého, či už ste študent, chcete si rozšíriť obzory, alebo podnikáte a snažíte sa dostať do online povedomia váš e-shop. Na výber máte momentálne kurzy copywritingu, SEO optimalizácie, PPC marketingu, performance marketingu a social media.


Jeden z lektorov Truniversity Kamil Aujeský, ktorý je zároveň aj bloger roka. 

Získate reálne praktické skúsenosti, ktoré môžete aplikovať hneď po kurze a zlepšiť tak váš online biznis. Kurzy sú formou online videí, takže ich môžete absolvovať aj z pohodlia vášho domova. Momentálne máte možnosť zaregistrovať sa a pozrieť si niektoré z nich úplne zadarmo! Kurzy budú časom pribúdať, a pokiaľ sa vám niektorí z profesionálnych kurzov zapáči, platbu zaň môžete realizovať aj pomocou našej platobnej brány. Prajeme Truniversity veľa úspechov.  :)

Zdroj:autor

author
Tomáš Neupauer

Diskusia k článku